Заява про наміри

У зв’язку із підвищенням з 1 квітня  2017 року ціни на природний газ на 60 відсотків підприємствам комунальної теплоенергетики для виробництва теплової енергії для потреб установ і організацій, що фінансуються з міського бюджету та інших суб’єктів господарювання , ПрАТ «ЕСКО-РІВНЕ» повідомляє про наміри відкоригувати в сторону збільшення на 36,3 відсотка тариф на теплову енергію для потреб установ і організацій, що фінансуються з міського бюджету та на 9,1 відсотки інших суб’єктів господарювання, встановлений рішенням Рівненського міськвиконкому від 17.01.2017р. №4.

А саме, плановий економічно обґрунтований тариф на теплову енергію для потреб установ і організацій, що фінансуються з міського бюджету та інших суб’єктів господарювання складатиме 1828,32 грн. за 1 Гкал. (з ПДВ), а інших суб’єктів господарювання 1836,92 грн.  за 1 Гкал. (з ПДВ).

Коригування тарифів здійснюється лише за однією складовою витрат – прямі матеріальні витрати – витрати на придбання палива – природного газу, що використовується для виробництва та постачання теплової енергії для бюджетних установ та інших суб’єктів господарювання.

До споживачів товариства належать:

- Центральна міська лікарня м.Рівне;

- Пологовий будинок Рівненської міської ради;

- Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради;

- Міська дитяча лікарня Рівненської міської ради;

- Управління освіти Рівненського міськвиконкому (навчально-виховний   комплекс №17 Рівненської міської ради);

- ТзДВ «Рівнефармація»;

- ФОП Добровольський С.Є.;

- ФОП Загиней Р.С.;

- ФОП Данилюк В.В.

За додатковою інформацією звертатися за адресою:

ПрАТ «ЕСКО-РІВНЕ»

вул.Буковинська, 3

м. Рівне, 33027

(0362) 460-220, 460-218; сайт: esco-rivne.org