Про компанію

     Компанія «ЕСКО-РІВНЕ» має форму акціонерного товариства і була створена в 2003 році на виконання пілотного інноваційного Проекту UKR/01/G31/A/IG/99 «Пом’якшення зміни клімату в Україні шляхом підвищення енергоефективності системи централізованого теплопостачання» за підтримки Глобального екологічного фонду та Програми розвитку ООН в Україні. Засновниками товариства виступили два комунальні підприємства.

     За період свого існування, в місті Рівне та Рівненській області компанією реалізовано більше тридцяти енергоефективних технічних проектів загальною вартістю близько 40 млн. грн. Джерелами фінансування яких виступили: ПРООН/ГЕФ, місцеві бюджети та ПрАТ «ЕСКО-РІВНЕ».

     Важливу роль у досягненні позитивних  результатів відіграє професійна та орієнтована на потреби клієнта робота співробітників фірми. Наша внутрішня структура дозволяє застосовувати індивідуальний підхід до кожного клієнта. Команда ПрАТ «ЕСКО-РІВНЕ» складається з кваліфікованих працівників: інженерів, техніків,енергетиків, економістів з багаторічним досвідом роботи.  Спеціалісти компанії постійно проходять тренінги та різного роду навчання для здобуття нових знань та підвищення кваліфікації.