Про компанію

Компанія «ЕСКО-РІВНЕ» має форму акціонерного товариства і була створена в 2003 році на виконання пілотного інноваційного проекту за підтримки Глобального екологічного фонду та Програми розвитку ООН в Україні.

Маючи відповідні ліцензії, «ЕСКО-РІВНЕ» співпрацює з підприємствами (незалежно від їх форми власності) не тільки м.Рівне, а й усієї України.  «ЕСКО-РІВНЕ» користується повномірної підтримкою місцевої влади, завдяки чому діяльність підприємства є більш ефективною.

Роль «ЕСКО-РІВНЕ» полягає в розробці, впровадженні та фінансуванні всіх необхідних та економічно вигідних інвестицій в промысловых, муніципальних, соціально-культурних будівлях, мережах централізованого теплопостачання та інших об’єктах енергоспоживання шляхом виконання ДЕП (договорів енергоефективного підряду) або інших відповідних контрактних угод. Метою цих заходів є зменшення споживання енергії об’єктом замовника, зниження вартості експлуатації та ремонту устаткування і повернення інвестицій за рахунок фактично отриманої економії.

Важливу роль у досягненні таких результатів відіграє професійна та орієнтована на потреби клієнта робота співробітників фірми. Наша внутрішня структура дозволяє застосовувати індивідуальний підхід до кожного клієнта. Команда ПрАТ «ЕСКО-РІВНЕ» складається з кваліфікованих працівників: інженерів, техніків, проектантів, економістів, з багаторічним досвідом роботи.  Спеціалісти компанії постійно проходять тренінги та різного роду навчання для здобуття нових знань та підвищення кваліфікації.

За період свого існування, в місті Рівне та Рівненській області компанією реалізовано більше тридцяти енергоефективних технічних проектів загальною вартістю близько 40 млн. грн. Окрім того, компанією був проведений цілий ряд енергоаудитів соціально-культурних об’єктів міста Острог, 15 будівель міста Львів (в тому числі житлові будинки, міська лікарня, дитячі садочки та школи), численні енергоаудити безпосередньо в м.Рівне та Рівненській області. Крім спектру послуг, пов’язаних з впровадженням енергозберігаючих проектів, компанія експлуатує 5 котелень.