Заява про наміри

У зв’язку із підвищенням з 1 жовтня 2020 року ціни на природний газ майже на 33 відсотка підприємствам комунальної теплоенергетики для виробництва теплової енергії, в порівнянні з ціною, що врахована в діючих тарифах і становить 5374,10 грн./тис.м3 (без урахування тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу), ПрАТ „ЕСКО-РІВНЕ” повідомляє про наміри відкоригувати в сторону збільшення на 12 відсотків тариф на теплову енергію, її виробництво, постачання та на послугу з постачання теплової енергії для потреб установ і організацій, що фінансуються з міського бюджету, інших суб’єктів господарювання та населення, встановлений рішенням Рівненського міськвиконкому від 08.09.2020р. №82.

Загальний розмір планованого тарифу на теплову енергію, поданого до органу уповноваженого встановлювати тарифи, становить 1692,25 грн/Гкал (без ПДВ) для потреб бюджетних установ і організацій, що фінансуються з міського бюджету та 1681,91 грн/Гкал (без ПДВ) для потреб інших суб’єктів господарювання та населення. Загальний розмір планованого тарифу на послугу з постачання теплової енергії становитиме 2030,70 грн/Гкал (з ПДВ) для потреб бюджетних установ і організацій, що фінансуються з міського бюджету та 2018,29 грн/Гкал (з ПДВ) для потреб інших суб’єктів господарювання та населення.

Коригування тарифів здійснюється лише за однією складовою витрат – прямі матеріальні витрати – витрати на придбання палива – природного газу, що використовується для виробництва та постачання теплової енергії.

Зауваження та пропозиції від споживачів приймаються протягом 7 календарних днів з дня розміщення даного повідомлення на сайті товариства за адресою ПрАТ „ЕСКО-РІВНЕ”:

м. Рівне, 33027
вул.Буковинська, 3
(0362) 460-220, 460-218;
сайт: esco-rivne.org

До споживачів товариства належать:
- КНП „Центральна міська лікарня м.Рівне” РМР;
- КНП „Пологовий будинок” РМР;
- Рівненська гуманітарна гімназія РМР;
- КНП „Міська дитяча лікарня” РМР;
- КНП „Міська лікарня №2” РМР;
- Управління освіти Рівненського міськвиконкому (навчально-виховний   комплекс №17 Рівненської міської ради);
- ТзДВ „Рівнефармація”;
- ФОП Добровольський С.Є.;
- мешканці житлових будинків №183, 185, 187 по вул.Соборній в м. Рівне.