Представники ПрАТ «ЕСКО-РІВНЕ» взяли участь у ІІ Шведсько-українському бізнес-форумі з енергоефективності та чистих технологій

       se_ua_zhytomyr_1  Прдставники ПрАТ «ЕСКО-РІВНЕ» на запрошення посла Швеції в Україні Андреаса фон Бекерата 1 грудня 2015 року взяли участь у ІІ Шведсько-українському бізнес-форумі з енергоефективності та чистих технологій у Житомирі.

Метою заходу було обговорення проблем українських міст у сферах енергоефективності, водоочистки та охорони довкілля. Також під час проведення форуму було представлено найсучасніші шведські рішення у цих сферах.

У події взяли участь не лише представники України, такі як Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, Міський голова Житомира Сергій Сухомлин, а й іноземні гості: Посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат, Міністр з питань міжнародного співробітництва з метою розвитку (Швеція) Ізабелла Льовін та Даніел Ларссон – регіональний менеджер BusinnessSweden в Україні.

В ході форуму було проведено три панельні дискусії на теми: «Досягнення та специфічні потреби для поліпшення енергозбереження, ефективного використання енергоресурсів і покращення довкілля в Україні», «Шведські рішення у сфері енергоефективності й охорони довкілля, які можуть бути впроваджені в Україні» та «Фінансові інструменти для впровадження проектів з енергоефективності і поліпшення довкілля».