Дні Сталої Енергії у м. Рівному

З метою виконання Європейської ініціативи «Угода мерів», популяризації енергозбереження та підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів, з 21 по 24 вересня 2016 року в м. Рівному проводилися Дні Сталої Енергії. Відповідно до плану заходів, затвердженого розпорядженням міського голови від 09.09.2016 № 790, проводилися різноманітні конкурси, ігри, виховні години в школах, виставки, показ відеофільмів на екологічну тематику, екскурсії, велоквест.

Дні Сталої Енергії – це не лише подія, яка дозволяє привернути увагу мешканців до необхідності ощадливого ставлення до енергоресурсів, а й дізнатися конкретних порад щодо їх економії, що є особливо актуальним для нашої держави.

ПрАТ «ЕСКО-РІВНЕ» теж долучилося до святкування Європейського тижня сталої енергії та брало активну участь у запланованих заходах, а саме проводили дні відкритих дверей для студентів Національного університету водного господарства та природокористування та Технічного коледжу НУВГП:

22.09.2016 року організовано екскурсії на котельні ТОВ «Рівнетеплоенерго» вул. Курчатова,54-А та Київська,6. Фахівці ТОВ «Рівнетеплоенерго» розповіли студентам про роботу котелень, впроваджені енергозберігаючі заходи.

5 6

Начальник служби експлуатації котелень ПрАТ «ЕСКО-РІВНЕ» Микола Борей та інженер з теплогазопостачання (енергоменеджер) ПрАТ «ЕСКО-РІВНЕ» Володимир Кондратюк на котельні товариства по вул. М. Карнаухова, 25-В розповіли студентам про роботу теплогенеруючого обладнання та передові технології, які впроваджені на котельні.

1 2
3 4

23.09.2016 року організовано екскурсію на насосну станцію Новий Двір РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал». Про специфіку роботи водопровідно-каналізаційного господарства розповів заступник директора з виробництва та експлуатації Ігор Катульський.

1 2

Для студентів Технічного коледжу НУВГП організовано екскурсію на підприємство «Міськсвітло», де студенти ознайомилися з роботою підприємства та про заходи, які вживаються для економії електроенергії.

Після проведення кожної з екскурсій студенти активно задавали питання представникам підприємст та ділилися враженнями від отриманої інформації та побаченого на об’єктах.