Аналіз споживання енергоносіїв будівлями міського бюджету за 9 місяців 2016 року відповідно до даних програми Енергобаланс

На виконання розпорядження міського голови від 28.05.2014 № 414-р «Про запровадження системи енергетичного менеджменту та системи моніторингу споживання енергоносіїв в бюджетній сфері міста» відділом енергоменеджменту ПрАТ «ЕСКО-РІВНЕ»  проведено аналіз споживання енергоносіїв установами усіх управлінь міськвиконкому відповідно до даних програми «Енергобаланс» за підсумками 9 місяців 2016 року та відповідний період  2015 року.

9.11.2016 року під головуванням міського голови відбулася нарада по результатах проведеного аналізу споживання енергоносіїв  за участю начальників та відповідальних енергоменеджерів  управління освіти, управління праці та соціального захисту населення, управління охорони здоров’я, управління у справах сім’ї, молоді та спорту, управління культури і туризму, управління містобудування та архітектури, управління житлово-комунального господарства, управління економіки.

Працівники відділу енергоменеджменту проінформували про результати споживання електроенергії, теплової енергії, холодної води та природного газу усіма об’єктами  зазначених управлінь за 9 місяців 2016 року та провели порівняння споживання енергоносіїв за відповідний період 2015 року. З метою визначення  ефективного використання енергоносіїв, створення комфортних умов перебування в приміщеннях, проведено  аналіз споживання енергоносіїв на 1 м. кв. (кВт. год. на 1 м. кв.) будівлями. За результатами проведеного аналізу надано відповідні пропозиції керівникам управлінь та їхнім енергоменеджерам.