Стартував другий етап проекту «Школа енергії»

В Україні стартував другий етап проекту «Школа енергії». За підсумками конкурсу, організатором якого була Асоціація «Енергоефективні міста України» за підтримки проекту «Створення енергетичних агентств в Україні», що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ)”, НВК № 12 м. Рівне відібрано для участі у другому етапі проекту. Всього відібрано 15 шкіл з різних міст України.
Мета проекту: покращення енергоефективності та енергозбереження в школах шляхом проведення енергетичних моніторингів для підняття рівня обізнаності школярів про витрати енергії та передачі їм технічних знань з питань споживання енергії.
Реалізація проекту передбачає досягнення таких результатів:
*відібрано на конкурсній основі 15 шкіл;
*вчителі візьмуть участь у навчальному тренінгу і отримають підготовку з енергетичного моніторингу та енергетичного менеджменту (зокрема зі спеціальним програмним забезпеченням);
*енергоменеджери міст отримають підготовку з питань підтримки школам та утворення нової мережі для взаємодії;
*щонайменше 200 школярів пройдуть підготовку, здійснюючи щоденний моніторинг енергетичних показників своєї школи, отримають звання «Молодих менеджерів з енергозбереження»;
*школи нададуть дані щоденного енергетичного моніторингу протягом як мінімум одного навчального року та візьмуть участь в енергетичному менеджменті, тощо.
7-8 грудня у Львові другий етап проекту «Школа Енергії» розпочався з тренінгу, який провели досвідчені тренери та фахівці. В зазначеному тренінгу взяли участь представник НВК № 12 та енергоменеджер ПрАТ «ЕСКО-РІВНЕ». Під час тренінгу вчителі шкіл опанували базові елементи енергетичного менеджменту, ознайомилися із завданнями та заходами проекту, налагодили співпрацю із енергоменеджерами свого міста та технічними експертами проекту.